Annons

Allakorsord


Annons

Kontakta redaktionen

Gäller ditt ärende en prenumeration?

Klicka här

Redaktionen

Mejla oss gärna på allakorsord@aller.se

Chefredaktör & ansvarig utgivare
Jonas Nirfalk
jonas.nirfalk@aller.se
042-17 36 62

Redaktör Nybörjarkryss & Mästarkryss
Joakim Levander
joakim.levander@aller.se
042-17 38 78

Redaktör Lätt & Lagom & Maxikryss
Ida Persson
ida.persson@aller.se
042-17 37 49

Redaktör Lätta Kryss & Bra Korsord
Marie Schulz
marie.schulz@aller.se
042-17 38 73

Redaktör Sudoku för alla
Inger Jacobsson
inger.jacobsson@aller.se
042-17 35 03

Redaktör allakorsord.se
Dennis Ernst
dennis.ernst@aller.se
042-17 37 85



Postadress
Aller Media Korsord Box 50460
202 14 Malmö
Redaktion: 042-17 35 00
e-posta redaktionen allakorsord@aller.se


Annonsera
För mer information om annonsering, utgivnings- och materialdagar, prislista m.m vänligen besök aller.se

Kundservice och prenumeration
Har du frågor om din prenumeration, erbjudanden, utebliven tidning eller andra kundserviceärenden, kontakta:

Automatisk kundservice:
042-444 30 00 alla dagar kl 06.00-22.00

Personlig kundservice:
042-444 30 36
vardagar kl 08.00-20.00
lör-sön kl 10.00-16.00
Kontakta kundservice


Ha alltid ditt 9-siffriga kundnummer till hands när du kontaktar kundservice

Adressändring m.m gör du lätt själv här




Öppettider på Kundservice

Välkommen att ringa oss

Vardagar kl 8-20
Helger kl 10-16
042-444 30 36

Har du frågor om din prenumeration?

Hitta svar på dina frågor här

Annons