Allakorsord

Annons

Kontakta redaktionen

Gäller ditt ärende en prenumeration?

Klicka här

Redaktionen

Mejla oss gärna på allakorsord@aller.se

Redaktör Bra Korsord, Veckokryss
Jonas Nirfalk
j.nirfalk@keesing.com
042-17 36 62

Redaktör Lätta Kryss och Allakorsord.se
Dennis Ernst
d.ernst@keesing.com
042-17 37 85

Redaktör Mästarkryss
Eskil Quiding
e.quiding@keesing.com
073-2329476

Redaktör Lätt & Lagom och Maxikryss
Ida Persson
i.persson@keesing.com
042-17 37 49

Redaktör Ordjakten, Sudoku för alla & Helgkryss Sudoku
Inger Jacobsson
i.jacobsson@keesing.com
042-17 35 03

Redaktör Nybörjarkryss
Susanne Tufvesson
susanne.tufvesson@keesing.com
042-173766



Postadress
Aller Media Korsord Box 50460
202 14 Malmö
Redaktion: 042-17 35 00
e-posta redaktionen allakorsord@aller.se


Annonsera
För mer information om annonsering, utgivnings- och materialdagar, prislista m.m vänligen besök aller.se

Kundservice och prenumeration
Har du frågor om din prenumeration, erbjudanden, utebliven tidning eller andra kundserviceärenden, kontakta:

Automatisk kundservice:
042-444 30 00 alla dagar kl 06.00-22.00

Personlig kundservice:
042-444 30 36
vardagar kl 08.00-20.00
lör-sön kl 10.00-16.00
Kontakta kundservice


Ha alltid ditt 9-siffriga kundnummer till hands när du kontaktar kundservice

Adressändring m.m gör du lätt själv här

Annons