Allakorsord

Annons

Kontakta redaktionen

Gäller ditt ärende en prenumeration?

Klicka här

Redaktionen

Mejla oss gärna på allakorsord@aller.se

Redaktör Bra Korsord, Veckokryss
Jonas Nirfalk
j.nirfalk@keesing.com
042-17 36 62

Redaktör Lätta Kryss och Allakorsord.se
Dennis Ernst
d.ernst@keesing.com
042-17 37 85

Redaktör Mästarkryss
Eskil Quiding
e.quiding@keesing.com
073-2329476

Redaktör Lätt & Lagom och Maxikryss
Ida Persson
i.persson@keesing.com
042-17 37 49

Redaktör Ordjakten, Sudoku för alla & Helgkryss Sudoku
Inger Jacobsson
i.jacobsson@keesing.com
042-17 35 03

Redaktör Nybörjarkryss
Susanne Tufvesson
susanne.tufvesson@keesing.com
042-173766

Kryptoälskare



Öppettider på Kundservice

Välkommen att ringa oss

Vardagar kl 8-18
042-444 30 36

Har du frågor om din prenumeration?

Hitta svar på dina frågor här

Annons