Allakorsord

Annons

Kontakta redaktionen

Gäller ditt ärende en prenumeration?

Klicka här

Redaktionen

Mejla oss gärna på allakorsord@aller.se

Redaktör Bra Korsord, Veckokryss
Jonas Nirfalk
jonas.nirfalk@aller.se
042-17 36 62

Redaktör Mästarkryss
Joakim Levander
joakim.levander@aller.se
042-17 38 78

Redaktör Lätt & Lagom och Maxikryss
Ida Persson
ida.persson@aller.se
042-17 37 49

Redaktör Lätta Kryss
Therese Hellberg
therese.hellberg@aller.se
040-38 59 05

Redaktör ordjakten, Sudoku för alla & Helgkryss Sudoku
Inger Jacobsson
inger.jacobsson@aller.se
042-17 35 03

Redaktör allakorsord.se
Dennis Ernst (tjänstledig)
dennis.ernst@aller.se
042-17 37 85

Redaktör Nybörjarkryss
Mats Henning
mats.henning@aller.se
0709-81 99 61

Kryptoälskare



Öppettider på Kundservice

Välkommen att ringa oss

Vardagar kl 8-18
042-444 30 36

Har du frågor om din prenumeration?

Hitta svar på dina frågor här

Annons