Allakorsord

Annons

Vinnare

Nedan hittar du vinnarna till våra senaste tävlingar:

Webbkryss v. 32
Anna Larsson, Katrineholm
Christina Jansson, Vendelsö
Anette Olsson, Göteborg

Krysset om Sanna Nielsen
Anette Sigedal, Vikingstad

Webbkryss v. 31
Christina Nordström, Nässjö
Eva Valltjärn, Stocka
Annelie Olsson, Floda

Webbkryss v. 30
Lars Badlund, Sollentuna
Per-Arne Persson, Arlöv
Åsa Gerdin, Timrå

Webbkryss v. 29
Jan Hellberg, Tullinge
Marlene Fredriksson, Fellingsbro
Per Hallberg, Helsingborg

Webbkryss v. 28
Thomas Ekbladh, Aneby
Eva-Marie Almcrantz, Nyköping
Bernt Rutström, Harads

Webbkryss v. 27
Karin El Okachi, Södertälje
Jan Olof Bölenius, Brunflo
Margot Knapen, Holsbybrunn

Webbkryss v. 26
Harald Kivisrand, Angered
Gudrun Lindblom, Strängnäs
Mona Flink, Jönköping

Webbkryss v. 25
Christin Nyberg, Ryssby
Åke Weije, Frösön
Pirkko Hanhijoki, Karlskrona

Webbkryss v. 24
Jan Hedemo, Tranås
Agneta Tunér-Fasth, Karlstad
Eva Åsell, Växjö

Krysset om Tilde de Paula
Katarina Matijasevic, Ronneby

Webbkryss v. 23
Tom Nielsen, Gunnebo
Ilona Klingvall, Kumla
Gunilla Gustavsson, Linköping

Webbkryss v. 22
Anders Eskilsson, Kyrkhult
Karleric Svensson, Hovmantorp
Frans Potocky, Asarum

Webbkryss v. 21
Bo Karlsson, Hasslö
Stefan Johansson, Ronneby
Jan Boberg, Ängelholm

Webbkryss v. 20
Conny Carlsson, Grästorp
Ann-Margret Sjöqvist, Vittsjö
Terttu Jakovljevic, Hässelby

Krysset om Rickard Olsson
Viktor Lekiqi, Karlstad

Webbkryss v. 19
Börje Lång, Upplands Väsby
Michael Brodin, Sundbyberg
Olivia Engberg, Alingsås

Webbkryss v. 18
Inger Uman, Jönköping
Yvonne Henriksson, Norrköping
Sune Johansson, Skövde

Webbkryss v. 17
Sigvard Arningsmark, Växjö
Carola Andersson, Hägersten
Ann Brunsberg, Sundbyberg

Webbkryss v. 16
Inga-Lill Arvidsson Hägg, Rörbäcksnäs
Eva Valltjärn, Stocka
Eivor Johansson, Sigtuna

Webbkryss v. 15
Gunvor Willmer, Borlänge
Elma Weezepoel, Sandared
Agneta Torstensson, Norrköping

Webbkryss v. 14
Fredrik Nysjö, Västerås
Gun Norell, Bålsta
Marianne Alexandersson, Mellerud

Webbkryss v. 13
Karin Birkors, Enskede
Conny Tegnvallius, Växjö
Karin El Okachi, Södertälje

Webbkryss v. 12
Ann-Charlotte Hane, Söderköping
Gunvor Gillström, Örebro
Michael Brodin, Sundbyberg

Webbkryss v. 11
Ove Christensen, Hökerum
Lennart Klinkert, Bromma
Inga-Maj Björklund, Hässleholm

Webbkryss v. 10
Tore Bengtsson, Hällekis
Rolf Karlsson, Vänersborg
Carina Svensson, Veddige

Webbkryss v. 9
Anette Laurent, Uddevalla
Barbro Wirth, Piteå
Aina Larsson, Åsenhöga

Webbkryss v. 8
Gunnel Mällberg, Lund
Eva Domeij, Örnsköldsvik
Helen Ekersund, Skellefteå

Webbkryss v. 7
Elin Fritsch, Dösjebro
Carina Lennartsson, Veddige
Lena Mejtoft, Umeå

Krysset om Peter Settman
Anna Nilsson, Holmsund

Webbkryss v. 6
Marie-Louise Brändemyr, Västerås
Lennart Olsson, Sveg
Marie-Louise Feltenheim, Lund

Webbkryss v. 5
Gunnar Mossberg, Nossebro
Alexander Johansson, Iggesund
Jeanette Sandén, Göteborg

Webbkryss v. 4
Lotta Lundh, Göteborg
Katarina Petersson, Båstad
Jenny Widström, Eskilstuna

Webbkryss v. 3
Febe Eskilsson, Kyrkhult
Inga-Lisa Sammalisto, Sandviken
Karin Hellgren, Ursviken

Webbkryss v. 2
Ingmo Löfgren, Häljarp
Gunnel Nilsson, Harplinge
UllaBritt Kamlöv, Västra Frölunda

Webbkryss v. 1
Gertrud Ohlsson, Perstorp
Christina Sund, Sävedalen
Sören Mård, Visby

Kryptoälskare



Öppettider på Kundservice

Välkommen att ringa oss

Vardagar kl 8-18
042-444 30 36

Har du frågor om din prenumeration?

Hitta svar på dina frågor här

Annons